Hakkımızda

Nevzat Tut Rota Çadır Yeni Logo

 

 

Rota Çadır -Güneşlik Tente Sistemleri

1996 yılından beri merkez başkent Ankara olmak üzere bölge şehirler ve tüm Türkiye’de Çadır ve Tente Sistemlerinin değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Rota Çadır – Güneşlik Tente Sistemleri başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen Güneşlik Tente Sistemleri arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Rota Çadır – Güneşlik Tente Sistemleri başta Tente Sistemleri olmak üzere Çadır ve branda sektöründe de faaliyet göstermektedir.

Rota Çadır – Güneşlik Tente Sistemleri, hizmetlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır. Bunun sonucunda da kendi alanında kalitenin yüzü olmaktadır.

Türkiye’de değişimin öncüleri arasında yer alan Rota Çadır, tüm bu birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak, dünya çapındaki gelişmelere hızla uyum sağlamaktadır. Sahip olduğu geniş hizmet, bilgi ve işbirliği ağını en iyi şekilde değerlendirmektedir.

Hizmet verdiği tüm ana iş kollarında yoluna emin adımlarla devam eden Rota Çadır – Güneşlik Tente Sistemleri, tüm hızıyla kaliteden ödün vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir

Rota Çadır – Güneşlik Tente Sistemleri.